Flohmarkt

Zahl der Lose: 407

Lampart zománcozott fém kis kád, jelzett, sérülésekkel, rozsdafoltokkal. 19x9x6,5 cm
11623.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pipere fa doboz, kopottas állapotban, 22x14,5x5 cm
11624.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db régi falcgyalu, h: 23 cm és 24 cm + régi fa vízmérték, nem működik, h: 25 cm
11625.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kb. 27 db számozott bútor- és ajtókulcs, fém teás dobozban
11626.

Rufpreis:
1 400 HUF

6 db különböző méretű fém kolomp falra akasztható, díszes bőr szíjon, kopott, viseltes állapotban, m: 8 cm - 2 cm, h: 58 cm
11627.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy méretű fém kolomp díszes bőr szíjjal, kopott, viseltes állapotban, m: 12 cm
11628.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi fa asztalos gyalu, a késen "R. Neuhaus Garantie" jelzéssel, h: 24 cm
11629.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1915 Underwood amerikai hordozható írógép, kissé kopott állapotban, magyar billentyűzettel, eredeti, kicsit viseltes tokkal, 31x30x13,5 cm / Underwood US typewriter with Hungarian keyboard, with some minor wear, in original case, 31x30x13,5 cm
11630.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

McBeogh férfi golf cipő, bőr felsőrésszel, jó állapotban, méret: 44, eredeti dobozában
11631.

Rufpreis:
5 000 HUF

Philip Romeri férfi bőr cipő, jó állapotban, méret: 43, kartondobozban
11632.

Rufpreis:
4 000 HUF

Díszes lengyel ón korsó varsói városképekkel (óváros, királyi palota), címerrel, katonai motívumokkal, tetején sassal, "Poliart" jelzéssel. m: 26 cm, d: 11 cm
11633.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

1980 MTA Központi Fizikai Kutatóintézet (KFKI) Műszaki Főosztály 50 éves jubileumi réz dísztányér, d: 30,5 cm
11634.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF