Flohmarkt

Zahl der Lose: 407

Felko Paris távcső, homályos üvegekkel, jelzett, eredeti bőr tokjában, 12×11 cm
11683.

Rufpreis:
1 000 HUF

MMEE pirogravírozott képes fa mappa, sérüléssel, 34×26,5 cm
11684.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lakkozott, berakásos fa ládika, kopásnyomokkal, 16×16×10 cm
11685.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krupp Berndorf alpakka evőeszköz készlet, 43 db, jelzettek, 6 db kanál, 6 db kis kanál, 6 db kés, 6 db kis kés, 6 db villa, 6 db kis villa, 1 db szószos kanál, 6 db késtartó. Különféle méretben, változó állapotban.
11686.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bronz fali dísztál, d: 43,5 cm
11687.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nürnberg domborműves ón fali tál 29x24 cm
11688.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Réz tál áttört peremmel, virág motívumokkal díszített, kézzel festett jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d. 20,5 cm, m: 4 cm
11689.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm
11690.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm
11691.

Rufpreis:
1 200 HUF

Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával
11692.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi cigaretta címkékkel díszített fém doboz, kopott, 21x16x5 cm
11693.

Rufpreis:
1 000 HUF

11694.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF