Flohmarkt Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2384394
11683
393
Flea Market
Felko Paris távcső, homályos üvegekkel, jelzett, eredeti bőr tokjában, 12×11 cm 2384408
11684
393
Flea Market
MMEE pirogravírozott képes fa mappa, sérüléssel, 34×26,5 cm
2384452
11685
393
Flea Market
Lakkozott, berakásos fa ládika, kopásnyomokkal, 16×16×10 cm
2384561
11686
393
Flea Market
Krupp Berndorf alpakka evőeszköz készlet, 43 db, jelzettek, 6 db kanál, 6 db kis kanál, 6 db kés, 6 db kis kés, 6 db villa, 6 db kis villa, 1 db szószos kanál, 6 db késtartó. Különféle méretben, változó állapotban. 2269003
11687
393
Flea Market
Bronz fali dísztál, d: 43,5 cm
2305914
11688
393
Flea Market
Nürnberg domborműves ón fali tál 29x24 cm
2342427
11689
393
Flea Market
Réz tál áttört peremmel, virág motívumokkal díszített, kézzel festett jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d. 20,5 cm, m: 4 cm 2312824
11690
393
Flea Market
4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm
2312828
11691
393
Flea Market
Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm
2312796
11692
393
Flea Market
Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával
2178181
11693
393
Flea Market
Régi cigaretta címkékkel díszített fém doboz, kopott, 21x16x5 cm 2196013
11694
393
Flea Market
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF