Flohmarkt Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2380768
11563
393
Flea Market
Bőr doboz, benne brossok, mandzsetták, bizsu ékszerek. Doboz méret 11x6x7 cm
2381084
11564
393
Flea Market
Retro szovjet elektromos úti vasaló, eredeti kartondobozában, nem kipróbált, 9x14,5x6,5 cm
2380977
11565
393
Flea Market
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Szovjet kézzel festett fém falikép, olvashatatlan jelzéssel, 45x16 cm. Omnia fém retro kávés doboz műanyag fedéllel, kopott, m: 13,5 cm. Bizsu fém karkötő 6 db kővel kirakva 2381186
11566
393
Flea Market
Antik acél vonalzó réz fogantyúval, feltehetően bőr vagy más anyag vágásához használatos segédeszköz, apró kopásnyomokkal, h: 55 cm, m: 5,5 cm 2382180
11567
393
Flea Market
Retro Inga Super konyhai mérleg, dupla fém tálcával, nem lehet pontosan nullára beállítani, 17,5x21 cm
2382166
11568
393
24000
Flea Market
MOFÉM asztali lámpa beépített mechanikus ébresztőórával, márvány talapzattal, hiányzó kábellel, óra nem jár, m: 28 cm
2382149
11569
393
Flea Market
Régi vas petróleum lámpás, hátoldalán MÁV felirattal, kisebb rozsdafoltokkal, 36,5x9 cm 2382487
11570
393
Flea Market
Vörösréz, plasztikus fali dísztányér, Csaroda és Vásárosnamény felirattal, helyenként kopott, d: 29.5 cm 2382332
11571
393
Flea Market
HKT vas tálcás konyhai mérleg, festése kopott, 12x30 cm 2382285
11572
393
Flea Market
Régi SVT vas mákdaráló, festése kopott, 24,5x20,5 cm 2382269
11573
393
Flea Market
Fém atomiseur (permetező), "Atomiseur Made in Western Germany" felirattal, enyhén foltos, elszíneződött, 15x21cm 2382237
11574
393
Flea Market
Régi teniszütő címerábrázolással, Attaché felirattal, gyártó: Heinrich Hammer Sportgeratefabrik Erbach, Ulm, jó állapotban, 69x22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF