https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 407
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2245831
11695
393
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Fa kupa, fa fedéllel, kopott, kissé dohos, m: 25 cm 2275711
11696
393
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5
Das Lot is nicht erreichbar
2294110
11697
393
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2293717
11698
393
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm,
Das Lot is nicht erreichbar
2293722
11699
393
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2293135
11700
393
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Virágmintás porcelán betétes réz tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, d: 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2360941
11701
393
0
1800
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Sala-Med Adaptálható hasi sérvkötő és Uriel bokarögzítő. Eredeti leírásaikkal, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2327500
11702
393
0
1800
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Baodingi golyók, 2 db, tokban, rossz zárral, kínai és angol nyelvű leírással, d: 6 cm 2327148
11703
393
0
1400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
2 db korsó, egyik fém fedéllel, másik festett, m: 10,5 cm, 16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2327468
11704
393
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Csont és ásvány vázácska, lepattanásokkal, 2 db, m: 7 cm, 8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2324081
11705
393
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Huncut gyerek, plasztikus festett fa falikép, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró felületi sérülésekkel, 34x14 cm cm
Das Lot is nicht erreichbar
2360836
11706
393
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Sommelier kellékek eredeti fadobozukban. Fémből készült bornyitó, sörnyitó, dugaszoló parafával és egy hőmérő.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse