https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Flohmarkt

Zahl der Lose: 407

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fa kupa, fa fedéllel, kopott, kissé dohos, m: 25 cm
1
11695.

Fa kupa, fa fedéllel, kopott, kissé dohos, m: 25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5
1
11696.

Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm
1
11697.

Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm,
1
11698.

Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm
1
11699.

Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Virágmintás porcelán betétes réz tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, d: 10 cm
1
11700.

Virágmintás porcelán betétes réz tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, d: 10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sala-Med Adaptálható hasi sérvkötő és Uriel bokarögzítő. Eredeti leírásaikkal, újszerű állapotban.
1
11701.

Sala-Med Adaptálható hasi sérvkötő és Uriel bokarögzítő. Eredeti leírásaikkal, újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baodingi golyók, 2 db, tokban, rossz zárral, kínai és angol nyelvű leírással, d: 6 cm
1
11702.

Baodingi golyók, 2 db, tokban, rossz zárral, kínai és angol nyelvű leírással, d: 6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2 db korsó, egyik fém fedéllel, másik festett, m: 10,5 cm, 16,5 cm
1
11703.

2 db korsó, egyik fém fedéllel, másik festett, m: 10,5 cm, 16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csont és ásvány vázácska, lepattanásokkal, 2 db, m: 7 cm, 8 cm
1
11704.

Csont és ásvány vázácska, lepattanásokkal, 2 db, m: 7 cm, 8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Huncut gyerek, plasztikus festett fa falikép, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró felületi sérülésekkel, 34x14 cm cm
1
11705.

Huncut gyerek, plasztikus festett fa falikép, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró felületi sérülésekkel, 34x14 cm cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sommelier kellékek eredeti fadobozukban. Fémből készült bornyitó, sörnyitó, dugaszoló parafával és egy hőmérő.
1
11706.

Sommelier kellékek eredeti fadobozukban. Fémből készült bornyitó, sörnyitó, dugaszoló parafával és egy hőmérő.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse