Flohmarkt

Zahl der Lose: 407

Alpakka kávés készlet, 6 személyes, Pénzverde jelzéssel, kopásokkal, d: 6 cm és 11 cm
11647.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jin-jang kovácsoltvas párologtató, kopásokkal, 8,5x8x9,5 cm
11648.

Rufpreis:
1 000 HUF

Extra tinta eredeti üvegében + egy üveg Indigo "Kraft der Erde" szárított növénykeverék
11649.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay porcelán mélytányérok (6 db), jelzettek, kopásokkal. d: 24 cm
11650.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

3 db antik kovácsoltvas kapu vasalat, kis rozsádval, h: 32 cm és 40 cm
11651.

Rufpreis:
2 400 HUF

Régi betűrendes előrendező mappa, kissé kopott borítóval, kisebb szakadásokkal, 30x34 cm
11652.

Rufpreis:
1 400 HUF

Régi aprító bárd 2 db fa nyéllel, "Arlberg Tirol" jelzéssel, kopott, h: 23,5 cm
11653.

Rufpreis:
2 800 HUF
16

Svájci réz edény fa nyéllel, "Stockli Netstal" jelzéssel, kissé kopottas, d: 16 cm, m: 8 cm
11654.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Régi, bakelit tartályos kézi permetező, kopottas, működik, h: 36 cm
11655.

Rufpreis:
2 800 HUF

Falra szerelhető öntöttvas pillangós kolomp, eredeti dobozában, 16x15 cm
11656.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

3 db Rotring sablon, h: 15, 25 és 36 cm és 1 db vonalzó, h. 15 cm
11657.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi fém kaptafa, rozsdás, sérült, 19x14x3 cm
11658.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF