Flohmarkt Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2380647
11647
393
Flea Market
Alpakka kávés készlet, 6 személyes, Pénzverde jelzéssel, kopásokkal, d: 6 cm és 11 cm
2380376
11648
393
Flea Market
Jin-jang kovácsoltvas párologtató, kopásokkal, 8,5x8x9,5 cm
2380090
11649
393
Flea Market
Extra tinta eredeti üvegében + egy üveg Indigo "Kraft der Erde" szárított növénykeverék
2379880
11650
393
3800
Flea Market
Zsolnay porcelán mélytányérok (6 db), jelzettek, kopásokkal. d: 24 cm 2379866
11651
393
Flea Market
3 db antik kovácsoltvas kapu vasalat, kis rozsádval, h: 32 cm és 40 cm
2379788
11652
393
Flea Market
Régi betűrendes előrendező mappa, kissé kopott borítóval, kisebb szakadásokkal, 30x34 cm 2379717
11653
393
Flea Market
Régi aprító bárd 2 db fa nyéllel, "Arlberg Tirol" jelzéssel, kopott, h: 23,5 cm 2379724
11654
393
4600
Flea Market
Svájci réz edény fa nyéllel, "Stockli Netstal" jelzéssel, kissé kopottas, d: 16 cm, m: 8 cm 2379710
11655
393
Flea Market
Régi, bakelit tartályos kézi permetező, kopottas, működik, h: 36 cm
2379700
11656
393
3800
Flea Market
Falra szerelhető öntöttvas pillangós kolomp, eredeti dobozában, 16x15 cm 2381305
11657
393
Flea Market
3 db Rotring sablon, h: 15, 25 és 36 cm és 1 db vonalzó, h. 15 cm 2381908
11658
393
Flea Market
Régi fém kaptafa, rozsdás, sérült, 19x14x3 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF