Buda ostroma, 1686. Vál., a szöveget gondozta, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Péter Katalin. Fordította: Péter Katalin, Teke Zsuzsa. Magyar Levelestár. Bp.,1986,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Kerekes György: Képes kereskedelem-történet. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., 1903, Athenaeum. Harmadik kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval, egy lap laza,
Mihail, Gorbacsov: Átalakítás és új gondolkodás országunknak és az egész világnak. Bp., 1987, Kossuth, Pallas. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1952 A kül- és belpolitikai helyzet és feladataink. Beszámoló az országgyűlésen 1952. dec. 15-i ülésén. Bp., 1952., Szikra. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Dr. Iványi Béla: Báró Máriássy András táborszernagy, a Mária Terézia-Rend lovagja, 1757-1846. Pécs, 1937, Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, a borítón kis foltokkal, felvágatlan példány, jó állapotban.
Szeresd a hazát! Az ifjúság számára. Szerk.: Dolinay Gyula. Ötvenhárom történelmi képpel. Bp.,én.,Országgyűlési Értesítő. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, az elülső kötéstáblán aranyozott nagy címerrel.
Harry Hill Bandholtz: Román megszállás Magyarországon (Napló nem diplomata módra). H.n., 1993, Magyar Világ. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel.