Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Kerekes György: Képes kereskedelem-történet. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., 1903, Athenaeum. Harmadik kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval, egy lap laza,

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza