Kerekes György: Képes kereskedelem-történet. Különös tekintettel Magya... https://www.darabanth.com/de/383-Fernauktion/383.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Kerekes-Gyorgy-Kepes-kereskedelem-tortenet-Kulonos-tekintettel-Magyarorszagra-Bp-1903-~II2281217
2281217
15702
383
Books: History
Beschreibung: Kerekes György: Képes kereskedelem-történet. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., 1903, Athenaeum. Harmadik kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott borÃtóval, egy lap laza,
: sza