Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-II. kötet. Bp., 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, a II. kötet néhány lapszélén folttal, a III. kötet hiányzik. Első kiadás.
Révai Nagy Lexikona I-XIX.+XXI. kötet. Bp.-Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi Kiadó-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A XX. kötet hiányzik. Jó állapotban.
Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.
Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.
Jókai Mór művei sorozat 41 kötete. (1-6,8-12,16-17,19-20,23-36,38-40,42-50 kötetek. Hiányzik: 7,13-15,18,21-22,37,41 kötetek.) Bp.,1907-1911, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, gerincekkel, 19.-20.,23-24. kötetek alsó lapszélei foltosak, hullámosak.
Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. 1-4. köt. Párizs, 1821, Th. Desoer. Az 1-2. és a 3-4. kötet egybekötve, kihajtható térképmelléklettel, a könyvek elején fametszetekkel. Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. / Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. Vol. 1-4. Paris, 1821, Th. Desoer. The 1-2. and the 3-4. volumes are bound together, with a map and woodcuts at the beginning of each volume. In a bit worn out paperboard binding, otherwise in good condition.
Shakspere összes színművei I-III. kötet. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadozott, foltos, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.