Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 275

Ady Endre: Párisban és napfényországban. Sajtó alá rendezte: Földessy Gyula. Ady Endre összes művei IV. köt. Bp., 1949., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17605.

Rufpreis:
1 000 HUF

17606.

Rufpreis:
1 600 HUF

17607.

Rufpreis:
5 000 HUF

Makkai Sándor 2 műve:  Makkai Sándor:Táltoskirály, Bp 1935 Genius kiadás, egészvászon kötés, enyhén foltos lapokkal, kötés sérült, felirat kopott - Makkai Sándor:Holttenger, Bp, 1936 Révai kiadás,egészvászon kötés,enyhén foltos lapokkal,kötésen felirat kopott
17608.

Rufpreis:
2 800 HUF

17609.

Rufpreis:
2 000 HUF

17610.

Rufpreis:
1 000 HUF

17611.

Rufpreis:
800 HUF

17612.

Rufpreis:
800 HUF

Uráli népek. Nyelvrokonaink kultúrája és hagyományai. Szerk.: Hajdú Péter. Bp.,1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17613.

Rufpreis:
1 200 HUF

17614.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. 132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, lapok teteje foltos.
17615.

Rufpreis:
3 000 HUF

Székely népballadák. A balladákat összeválogatta és magyarázta Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette Buday György. 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17616.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF