Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 275

Käfer István: Az egyetemi nyomda négyszáz éve (1577-1977). Bp., 1977, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
17617.

Rufpreis:
1 000 HUF

Módos Gábor: Akt-album. Bp., Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés.
17618.

Rufpreis:
800 HUF

17619.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jókai Mór: A jövő század regénye. I-III. kötet. Reprint, gyűjteményes díszkiadás. Bp, 1997, Unikornis Kiadó. Kiadói, aranyozott kartonált papírkötésben, újszerű, szép állapotban.
17620.

Rufpreis:
1 200 HUF

Juhász Ferenc: A szent tűzözön regéi. Bp., 1969., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17621.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mereskovszkij munkái 6 kötete: Vele vagy ellene?; Első Sándor; Napoleon az ember; Napoleon élete; Nagy Péter I-II. köt. Ford.: Benedek Marcell, és Benedek Marcellné, Csima Jenő, Havas József. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17622.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1927-2007 A fővárosi önkormányzat Uzsoki utcai kórháza jubileumi évkönyve. Szerk.: Prof. Dr. Jakab Ferenc. Bp., 2007, Dinasztia Tankönyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
17623.

Rufpreis:
1 000 HUF

7 db Murphy törvénykönyve kiadás
17624.

Rufpreis:
1 600 HUF

17625.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Loránt László Endre  (szerk.): Tudósítások a jelenről és a jövőről. Bp., 1955, Népszava. Kiadói félvászon kötés, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel.
17626.

Rufpreis:
1 000 HUF

Remekírók képes könyvtára 4 db: Bajza József munkái, Garay János válogatott munkái, Katona József válogatott munkái, Pázmány válogatott munkái. Szerk.: Radó Antal. Bp.,1904-1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, festett lapélekkel.
17627.

Rufpreis:
2 000 HUF

Remekírók képes könyvtára 3 db: Heine - Dalok könyve, Goethe - Faust, Iphigenia, Giacomo Leopardi összes lyrai versei / Alfred de Musset válogatott költeményei. Szerk.: Radó Antal. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, kissé sérült gerinccel, festett lapélekkel.
17628.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF