Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 275

Shakespeare remekei. Szerk.: Radó Antal. I-IV. kötet. Bp, é.n., Lampel R. Kk. (Wodianer F. és Fiai) R.t. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban,  festett lapélekkel.
17629.

Rufpreis:
4 000 HUF

18501.

Rufpreis:
800 HUF

18504.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18507.

Rufpreis:
800 HUF

18508.

Rufpreis:
800 HUF

18509.

Rufpreis:
1 000 HUF

(Matkovich Pál) Bús vitéz: Árnyképek. Elbeszélések. Pest, 1871, Athenaeum. 1 lev., 201 l. Fűzve
18514.

Rufpreis:
1 800 HUF

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1. sorozat. Bp., 1982, Magvető. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben,  5 db
18515.

Rufpreis:
1 800 HUF

18518.

Rufpreis:
1 200 HUF

Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
18519.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+ Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1983, Medicina. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18521.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar Hírmondó sorozat 33 kötete. Benne három két kötetes példánnyal (Ódon Erdély I-II., Régi magyar levelestár I-II., Tudományos gyűjtemény 1817-1841.) Bp.,1979-1988, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18522.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF