A Korán szemelvényekben. Ford., bev. és jegyz. ellátta Hollósi Somogyi József. (Bp. 1947.) Officina. 92 l. Officina könyvtár 90-91. Kiadói félvászon-kötésben.
Mitrovics Gyula: Liturgika. A polgári házasság törvényei. Egyháziatlanság és üres templomok. Mitrovics Gyula összegyűjtött papi dolgozatai. VII. Debrecen, 1913, Hegedüs és Sándor, 1 t.+XVI+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-kötés, kissé kopott hátsó borítóval.
Dr. Beresztóczy Miklós: V. K. M. I. A magyar vallás- és közoktatásügyi minisztérium katolikus (I.) ügyosztályának története 1864-1947. Bp.,1947, Kapucinus-nyomda. Kiadói papírkötés.
Öreg diák visszanéz... Szerk.: Dr. György Lajos. Kolozsvár, 1926, Minerva. Átkötött félvászon-kötés, foltos. Kulcsár Ilona: Krisztus király. Szeretet Könyvei VI. Vác, 1938, Pestvidéki Nyomda. Az áldozatos lelkek iskolája. Korda Könyvek 17. Bp.,1928, Korda Rt. Valamint 4 vallási témájú képeslap, közte egy XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapesten képeslappal.
Ernesto Cardenal: A nyolc boldogság hegyén. Válogatta és fordította. Balássy László. Puszta Sándor előszavával. Bp.,1977, Ecclesia. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. A fordító, Balássy László (1928-1990), az Ecclesia Könyvkiadó szerkesztője, a Szent István Társulat irodalmi lektora, és az Új Ember szerkesztője.
A Bhagavad Gita. Úgy, ahogy van. hn., é.n., The Bhaktivedanta Book Trust. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.