A 9-ik keresztyén szövetségi világkonferencia kézikönyve. Bp.,1935, Bethánia Nyomda. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / Handbook of the 9th Christian Endavour World's Convention. 1935. Paperbinding, in Hungarian, English and Deutsch language.
XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis. Bp.,1938, Pallas-ny., 4+80 p. Német nyelven. Átkötött modern műbőr-kötés, négy javított lappal, hiányzó térképpel.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, hiányzó címoldallal, két kijáró lappal, az egyik viseltes, szakad, hiányos, ceruzás firkával egy-két oldalon, festett lapélekkel, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
[Fóriánné Keserű Erzsébet]:Jézus élete születésétől kereszthalálig. I-II. kötet. Kispest, 1928-1930, Fórián Lajos-ny., 318+1+319+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet gerincének alsó részén kis sérüléssel, a III. kötet hiányzik.
Három század a katakombákban. Képek az első keresztények életéből. Bp.,1925, Szent István-Társulat. II., átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kis szakadással a gerincen.
1936 Carpathia évkönyve 1935-1936. Szerk.: Koller Károly, Ternák Gábor. Carpathia évkönyvei 1. sz. Bp., Paulovits Imre-ny., 127 p.Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötésnél felhasználták. Foederatio Emericana, a katolikus magyar egyetemi és főiskolai hallgatók, az ún. "Imrés Szövetség", Carpathia csoportjának évkönyve. Ritka!