Bücher: Religion

Zahl der Lose: 61

Enchiridium Ex Opere Benedicti XIV. P. M. De Sacrificio Missae. Conflatum Ad Usum Sacerdotum. Patavii, 1760, Ex Typographia Seminarii. Apud Joannem Manfre, 16+252 p. Latin nyelven. Viseltes félvászon-kötésben, foltos lapokkal.
17087.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Missale Romanum Editio XVII- Német kiadás, kb 1930. Egészbőr kötésben
17088.

Rufpreis:
1 000 HUF

17089.

Rufpreis:
1 000 HUF

17090.

Rufpreis:
2 800 HUF

II. János Pál pápa életének képes krónikája. 1920-2005. Bp.,2005, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17091.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Johann Lorenz von Mosheim: Sitten Lehre der Heiligen Schrift. Siebenter Theil. Halle und Helmstadt, 1765. Weygand. 687p. Kötés nélkül.
17092.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A magyar katolikusok szenvedései 1944-1989. Havasy Gyula dokumentumgyűjteménye. Nagysáp, é.n., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17093.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Raicsani György (1669-1734:] Bellum contra hostes capitales animae;... A quodam Societatis Jesu sacerdote. Colozae [Kalocsa], 1807, Joannem Tomentsek, 477+7 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel az elülső szennylapon.
17095.

Rufpreis:
1 600 HUF

17096.

Rufpreis:
1 200 HUF

17097.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

W. Petrolay Margit: A paradicsom dombja. Bp.,1941, Officina. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szakadozott borítóval.
17098.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1977, Kossuth. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,
17099.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF