Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval, a hátsó kötéstáblán folttal.
Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Összefoglalta: Bárczy István. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, az elülső szennylapon rajzzal, ajándékozási sorokkal, egy lap kijrá, jó állapotban.
[Aurelius Augustinus]: Szent Ágoston vallomásai I-II. kötet. (I. kötet: I-V. könyv, II. kötet: VI-X. könyv.) Fordította és magyarázta: Balogh József. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp.,1944, Parthenon-Franklin, 1 t. XLI+211+3 p; 350+2 p. Második, javított kiadás. Magyar és latin nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
[Füssy Tamás]: VII. Pius pápasága. I-II. rész. Házi könyvtár XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1876, Szent István-Társulat, V+430+XVI+442 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
A Tiszáninneni Ref. Egyházkerület érvényben lévő szabályrendeletei és elvi jelentőségű határozatai. Összeállította: Dr. Finkey Ferenc. Sárospatak, 1913, Dani és Fischer, XVI+366 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés.
P. Soós István: Szent leckék és evangéliumok. Az egyházi év vásár- és ünnepnapjaira. Bp.,1912, Stephaneum Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötésben, pár helyen aláhúzással, két helyre latin és magyar nyelvű kézzel írt szöveget kötöttek be.
Bárczy István: Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérüléssel, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Hangay Zoltán: A pápák könyve. A római pápák Szent Pétertől II. János Pálig. Bp.,1991, Trezor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Engelbert Kirschbaum: Az apostol-fejedelmek sírjai. (Szent Péter, és Szent Pál Rómában.) Bp.,1987, Szent István. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.