Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1867236
10168
333
Mednyánszky jelzéssel: összedőlt épület. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 27×36 cm 1869062
10169
333
Mermeze Nóra (1938 - ): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, 27×44 cm
931439
10170
333
1861416
10171
333
Mészáros András (1922): Elkényeztetett gyermek. Papír, tus 11x14 cm 1868971
10172
333
Mészáros Erzsébet (1962-): Magányos csónak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 19×25 cm 1864828
10173
333
22000
Mikola jelzéssel: Hazafelé a hídon. Olaj, vászon, sérült kereteben, 45×55 cm 1845356
10174
333
Mikola jelzéssel: Házak. Tempera, karton, üvegezett keretben, 34×49 cm
1832783
10175
333
11000
Misch Ádám (1935-1995): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett, 34×46 cm
1869328
10176
333
60000
1827092
10177
333
Molnár jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon (kis szakadással), keretben, 60×80 cm
1859094
10178
333
Molnár C. Pál (1894-1981): Szántás, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×30 cm
1863041
10179
333
Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelés, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF