Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Mednyánszky jelzéssel: összedőlt épület. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 27×36 cm
10168.

Rufpreis:
12 000 HUF
14

Mermeze Nóra (1938 - ): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, 27×44 cm
10169.

Rufpreis:
8 000 HUF

10170.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mészáros András (1922): Elkényeztetett gyermek. Papír, tus 11x14 cm
10171.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mészáros Erzsébet (1962-): Magányos csónak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 19×25 cm
10172.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mikola jelzéssel: Hazafelé a hídon. Olaj, vászon, sérült kereteben, 45×55 cm
10173.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Mikola jelzéssel: Házak. Tempera, karton, üvegezett keretben, 34×49 cm
10174.

Rufpreis:
4 000 HUF

Misch Ádám (1935-1995): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett, 34×46 cm
10175.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10176.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Molnár jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon (kis szakadással), keretben, 60×80 cm
10177.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Molnár C. Pál (1894-1981): Szántás, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×30 cm
10178.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelés, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×13,5 cm
10179.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF