Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1837525
10180
333
Molnár János (1950- ): Ülő akt agancsokkal, akvarell, papír, jelzett, 29×32 cm
1587158
10181
333
1866359
10182
333
Nagy jelzéssel: Idős nő portréja. Szén, papír, felcsavarva, 65×50 cm
1820088
10183
333
Nagy László: (?-): Gondolatok. Vegyes technika, papír, jelzett, papír hibával, 30×20 cm
1772956
10184
333
Nagy Zoltán (1916-1987): Jelek. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett kertben, 26×19 cm
1845644
10185
333
Nádler jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39×30 cm
1860415
10186
333
Nádler jelzéssel: Boltíves romok. Olaj, vászon, 40×30 cm
1860510
10187
333
Nemes Judith (1948-): Kanalak. Szitanyomat, papír, jelzett, 34×27 cm
1867209
10188
333
Neogrády jelzéssel: Libaterelő kisfiú. Olaj, vászon, foltos, keretben, 32×42 cm
1866517
10189
333
Neogrády jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, sérült, keretben, 35×45 cm 1862749
10190
333
Németh Ami (?-?): Kollázsok, 3 db, 30×21 cm 1865341
10191
333
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányportré, pasztell, papír, jelzett, 30×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF