Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

Kondor Béla (1931-1972): Mankók. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11,5×8 cm
10132.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Életek. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11,5×8 cm
10133.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Rabszolgák. Fametszet, papír, paszpartuban, 13,5×11 cm
10134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Luka Koper - port of Koper 8 db jelzett és számozott rézkarcot tartalmazó plüss mappa / Port of Koper 8 numbered and signed engravings in folder 30x37 cm
10135.

Rufpreis:
5 000 HUF

Korcsmár Eszter (?-?): Egysejtű. Szerigráfia, papír, jelzett, 50×70 cm
10136.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kornis jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 51×41 cm
10137.

Rufpreis:
6 000 HUF

Koszkol jelzéssel: Vizi Boldogasszony. Akvarell, karton, foltos, üvegezett keretben
10138.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zé Kovács József (1951-): Regék, mesék, mondák. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×19 cm
10139.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Fejlődés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10140.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Munka. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10141.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Áldás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10142.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kőhegyi Gyula (1933- ): Provencei nappal és éjszaka, rézkarc, papír, jelzett, 22×17,5 cm
10143.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF