Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1863046
10072
333
Fáy Dezső (1888-1954): Erő, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 10,5×7,5 cm 1865471
10073
333
Fegyó Béla (1943-): Táj csendben. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
1835008
10074
333
30000
Fejes István (1940-1982): Kalapos nő. Olaj, vászon, fa keretben, 68×88 cm 745876
10075
333
Fock jelzéssel: Szénabálák, olaj, karton, paszpartuban, fa keretben, 25×43 cm 1866505
10076
333
Frank jelzéssel: Idős nő portréja. Szén, papír, felcsavarva, 70×50 cm
1865654
10077
333
XIX. sz: Friedr. Haller jelzéssel: Lányka portré. Olaj, vászon. 31x25 cm
1869000
10078
333
3800
Füle Mihály (1914-2005): Veszprém, rézkarc, papír, jelzett, 32×42 cm
1869048
10079
333
3800
Füle Mihály (1914-2005): Vajdahunyad, rézkarc, papír, jelzett, 48,5×39,5 cm 1281453
10080
333
Gát jelzéssel: Bélatelepi part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×48 cm 1869175
10081
333
GH jelzéssel: Visszapillantások 2003, szitanyomat, papír, 70×50 cm
1847040
10082
333
Gebhardt Béla (1901-1990): Erről jutja eszembe (karikatúra). Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm
1860494
10083
333
24000
Gera Éva (1923-1996): Üvegcsendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 58×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF