Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1860410
10024
333
Benczúr jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, 29×40 cm
1847103
10025
333
Benczúr jelzéssel: Kastély. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 23×27 cm 1866542
10026
333
Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 31×42 cm 1846497
10027
333
Bene jelzéssel: Elmosodó alak. Szén, papír, gyűrődéssel, felcsavarva, 90×70 cm 1869254
10028
333
24000
Benyovszky István (1898-1969): Lovak a gémeskútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×49 cm
1865315
10029
333
11000
Berkes jelzéssel: Utcai forgatag. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×22 cm 1867224
10030
333
Bernáth jelzéssel: Téli patak part. Olaj, vászon, sérült, hibás keretben, 40×52 cm
1867229
10031
333
Bernáth jelzéssel: Domboldal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×34 cm 1870850
10032
333
Bikácsi Daniela (1943- ): Férfi kutyával, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 44,5×31,5 cm 1750669
10033
333
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 11x15 cm 1866779
10034
333
Bor jelzéssel: Tetőtéri csendélet. Olaj, vászon, 44×50 cm 1869155
10035
333
3400
Borsós Veronika (?- ): Buszon, vegyes technika, papír, jelzett, számozott, 42,5×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF