Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1865502
10216
333
Pilch jelzéssel: Nagymama. Olaj, farost, 82×68 cm
1812093
10217
333
Poldi jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Vegyes technika, papír, foltos, 37×46 cm
1866385
10218
333
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, karton, foltos, 38×49 cm
1776144
10219
333
Puszta Péter (1949- ): Ökölvívás, vegyes technika, papír, jelzett, 30,5×21,5 cm
1834495
10220
333
Raffael jelzéssel: Idézés. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 24×19 cm
1866187
10221
333
38000
Réti Mátyás (1922-2002): Tiszadobi részlet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1838779
10222
333
Réth jelzéssel: Felolvasás, pasztell, papír, 43,5×30 cm
1822268
10223
333
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 16x17 cm
1860396
10224
333
Róna jelzéssel: Ülő férfi. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 46×38 cm
1848541
10225
333
Sánta jelzéssel: Budapest (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, 10×14,5 cm
1848550
10226
333
Sánta jelzéssel: Budapest (Lánchíd). Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×10 cm
1867813
10227
333
Scheiber jelzéssel: Ülő férfi. Tempera, papír-karton, keretben, 64×47 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF