Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

18739.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gaal Mózes: Francia háború és a szabadságharc. Hazafias könyvtár. IX. kötet. Bp.-Pozsony,[1902],Stampfel Károly, 4+144 p.+16 t. Első kiadás. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopottas borítóval.
18740.

Rufpreis:
3 000 HUF

18741.

Rufpreis:
1 000 HUF

18742.

Rufpreis:
800 HUF

18743.

Rufpreis:
1 600 HUF

18745.

Rufpreis:
1 600 HUF

18746.

Rufpreis:
1 000 HUF

18747.

Rufpreis:
1 000 HUF

18748.

Rufpreis:
1 000 HUF

18749.

Rufpreis:
1 800 HUF

18750.

Rufpreis:
800 HUF

18751.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF