Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

[Maxim] Gorkij: Elmúlt emberek. Tolnai világlapja ajándéka. Bp., 1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny, (Beer E. és Társa-ny.), 1+121+8 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói szecessziós illusztrált,  festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Kner Vilmos-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
18764.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18765.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

May Károly: A rabszolgakaraván. Regényes elbeszélés.  Átdolgozta: Vida Aladár. Bp., 1913, Athenaeum. Javított gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel. Első magyar kiadás.
18766.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

May Károly: Az olajkirály. Regény az érettebb ifjúság számára. Átdolgozta: Mikes Lajos. Bp., 1912, Athenaeum. Javított gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, 262-267. oldalak között kijáró lapokkal. Első magyar kiadás.
18767.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vegyes könyvtétel, 2 db:   Faludy György-Eric Johnson: Jegyzetek az esőerdőből. Bp.,1991, Magyar Világ. Kiadói papírkötés.   Mészöly Miklós: Az én Pannóniám. Bp., 1991, Babits. Kiadói papírkötés.
18768.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eleni Palaszka-Papasztathi: Akhilleon. Akhilleon: történet és legenda. hn., 1997, Lola. Kiadói papírkötés.
18769.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre: A minden-titkok versei. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp., é.n.[1924?], Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
18770.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ady Endre: A magunk szerelme. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp.,[1924], Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
18771.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dóczi Lajos: Csók. Bp., 1878, Ráth Mór, XVI+172+12 p. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, a gerincen egy kis részen az aranyozás lekopott a gerincről.
18772.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kiss József: Ünnepnapok. Bp., 1889, Révai, 125 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerinc felső része kopott.
18773.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18774.

Rufpreis:
2 800 HUF

18775.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF