Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

Bolanden Konrád: A birodalom ellenségei. I.-III. kötet egybe kötve. Magyarítá: Ujfalusy János. Bp., Dvorzsák János. Dombornyomott, egészvászon kötésben, laza fűzéssel.
18813.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18814.

Rufpreis:
2 800 HUF

18815.

Rufpreis:
1 000 HUF

18816.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.) Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Korai kiadás (cca 1910-1920)
18817.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ady Endre összegyűjtött novellái. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés,
18818.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18820.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János sorozat 3 kötete:  Toldi szerelme. (Ötödik kiadás.)+Toldi. Toldi estéje. Buda halála. Murány ostroma. (Ötödik kiadás.)+Arany János elbeszélő és elegyes költemények. (Új teljes kiadás.) Bp.,1882-1887, Ráth Mór. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borító sarkokkal, két kötet gerince kissé sérült,
18821.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kalevala. Fordította, kísérő tanulmánnyal ellátta, és a felvételeket készített: Rácz István. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18823.

Rufpreis:
800 HUF

Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp.,[1942], Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, fakó borítóval, kissé sérült gerinccel.
18824.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jósika Miklós: Az első lépés veszélyei. Bevezette: Kozocsa Sándor. Magyar Századok. Bp.,én.,Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
18825.

Rufpreis:
800 HUF

Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben,
18826.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF