https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Rendőrség 2015. Szerk.: Pécsi Piroska, M. Kiss Milán. Bp.,(2016),Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton védőtokban.
1
18800.

Rendőrség 2015. Szerk.: Pécsi Piroska, M. Kiss Milán. Bp.,(2016),Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton védőtokban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Békés István: Napjaink szállóigéi. I.-II. Bp., 1977. Gondolat. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, Jó állapotban.
1
18801.

Békés István: Napjaink szállóigéi. I.-II. Bp., 1977. Gondolat. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyitnikék 3. Csupaszám országban. Szerk. Huszár Tiborné. Rajzolta: Kepes Erzsébet. Kisiskolások könyve. Bp.,1976, RTV-Minerva, (Offset-ny.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
18802.

Nyitnikék 3. Csupaszám országban. Szerk. Huszár Tiborné. Rajzolta: Kepes Erzsébet. Kisiskolások könyve. Bp.,1976, RTV-Minerva, (Offset-ny.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cs. Szabó László: Vérző fantomok. Elbeszélések. "Jót 's jól!"München,(1979), Újváry "Griff" Verlag, 226+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Emigráns kiadás. Első kiadás.
1
18803.

Cs. Szabó László: Vérző fantomok. Elbeszélések. "Jót 's jól!"München,(1979), Újváry "Griff" Verlag, 226+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Emigráns kiadás. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mészöly Dezső: Villon Magyarországon. Bp.,(1942), Rózsavölgyi, (Szabadka, Keresztény Sajtószövetkezet-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. A szerző első műve. Első kiadás.
1
18804.

Mészöly Dezső: Villon Magyarországon. Bp.,(1942), Rózsavölgyi, (Szabadka, Keresztény Sajtószövetkezet-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. A szerző első műve. Első kiadás.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gróf Nádasdy Borbála: Zagolni zabad? Somorja,2008, Méry Ratio. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18805.

Gróf Nádasdy Borbála: Zagolni zabad? Somorja,2008, Méry Ratio. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kosztolányi Dezső: Őszi koncert. Kártya. Magyar Költők III. kötet. Modern Könyvtár 54. Bp., 1911, Politzer Zsigmond és Fia, 29+3 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
1
18806.

Kosztolányi Dezső: Őszi koncert. Kártya. Magyar Költők III. kötet. Modern Könyvtár 54. Bp., 1911, Politzer Zsigmond és Fia, 29+3 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Buda Ferenc: Füvek példája. Versek. Bp.,1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakad papír védőborítóval.  A szerző, Buda Ferenc (1936-) Kossuth és József Attila-díjas költő, műfordító által dedikált, dátumozva (Tiszakécske, 1998. június 16.) A költő elsőként megjelent verseskötete.
1
18808.

Buda Ferenc: Füvek példája. Versek. Bp.,1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakad papír védőborítóval. A szerző, Buda Ferenc (1936-) Kossuth és József Attila-díjas költő, műfordító által dedikált, dátumozva (Tiszakécske, 1998. június 16.) A költő elsőként megjelent verseskötete.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Kiadói egészvászon-kötés.
1
18809.

Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vajda János kisebb költeményei. I. kötet. Bp.,1881, Aigner Lajos, 1 t.+2+293+7 p. Első kiadás. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső előzéklappal. Ritka!
1
18810.

Vajda János kisebb költeményei. I. kötet. Bp.,1881, Aigner Lajos, 1 t.+2+293+7 p. Első kiadás. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső előzéklappal. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Váczy János: Berzsenyi Dániel életrajza. Bp., 1895, MTA, 1t.+VI+2+432 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1
18811.

Váczy János: Berzsenyi Dániel életrajza. Bp., 1895, MTA, 1t.+VI+2+432 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Diezmann, August: Neuer Plutarch, oder Bildnisse und Biographien der berühmtesten Männer und Frauen aller Nationen und Stände von den ältern bis auf unsere Zeiten. I-IV. Pesth-Wien-Leipzig, 1858-185 ,C.A. Hartleben, 239+239+239+248 p.+C t.(acélmetszetek) Acélmetszetekkel illusztrált. Negyedik kiadás. Átkötött, javított gerincű modern félvászon-kötés, a 4. kötet lapjai foltos./ Half-linen binding, with rebound cover, with repaired spine, 4th page are spotty, in German.
1
18812.

Diezmann, August: Neuer Plutarch, oder Bildnisse und Biographien der berühmtesten Männer und Frauen aller Nationen und Stände von den ältern bis auf unsere Zeiten. I-IV. Pesth-Wien-Leipzig, 1858-185 ,C.A. Hartleben, 239+239+239+248 p.+C t.(acélmetszetek) Acélmetszetekkel illusztrált. Negyedik kiadás. Átkötött, javított gerincű modern félvászon-kötés, a 4. kötet lapjai foltos./ Half-linen binding, with rebound cover, with repaired spine, 4th page are spotty, in German.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse