Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1584290
10048
328
Conrad Gyula (1877-1959): Nehéz út. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×30 cm 1798187
10049
328
Czencz jelzéssel: Bikinis lány. Tempera, papír, 50×70 cm
1832380
10050
328
Czigány jelzéssel: Csendélet. Szén, papír, 40×26 cm
1826022
10051
328
Czóbel jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, keretben, 70×50 cm 1829833
10052
328
Czóbel jelzéssel: Férfi modell. Szén, papír, 59×42 cm 1798377
10053
328
Csanády András (1929- ): A bonchidai csata. Rézkarc, papír, jelzett 20x29 cm
1758094
10054
328
Csanády András (1929- ): Öreg kapu. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×30 cm 1798388
10055
328
Csáky Lajos (1950- ): Akt vegyes technika, papír, jelzett 31x22 cm 1826954
10056
328
22000
Csányi Lajos (1887-?): Balatonpart. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm
1826001
10057
328
Csóka István (1897-1989): Nő és a halál. Rézkarc, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, foltos, 29×37 cm
1827120
10058
328
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Badacsony előtt, rézkarc, papír, jelzett, 20×33 cm 1799173
10059
328
Diener jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, 41×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF