Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1799229
10036
328
Bor jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, 44×49 cm
1805899
10037
328
Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39×30 cm 1752730
10038
328
80000
1829967
10039
328
Bortnyik jelzéssel: Modern épület. Tus, papír, 11×21 cm 1757956
10040
328
1777595
10041
328
Botár (Furdek) Edit (1930- 2014): Körösi Csoma Sándor útján. Akvarell, papír, hajtott, kis szakadással, 70×50 cm
1731015
10042
328
Botár Edit (1930-2014) : Áriádné fonala. Tus, papír, jelzett, 38×58 cm 1801953
10043
328
Bólyai Krisztina (?-): Csábító tekintet. Olaj, vászon, sérült, 90×70 cm
1801946
10044
328
Bólyai Krisztina (?-): Piros kosztüm. Pasztell, papír, 35×25 cm
1634710
10045
328
Brankovics Éva (1938-): Facsoport a réten. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×34 cm 1758043
10046
328
Buzás András (1943-): Erdős táj. Olaj, papír, 19×28 cm
1758047
10047
328
Buzás András (1943-):Házak. Olaj, papír, 19×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF