Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1798397
10024
328
Benedek György (1934- ): Tó, éjjel Olaj, karton, jelzett 30x39 cm
1815074
10025
328
Berda Ernő (1914-1961): Mészárlás, linó, papír, jelzett a linón, 21×26 cm
1624110
10026
328
K. Bereczky Ildikó (1953-): Ki vagyok én? Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 7/50. Kissé hullámos paszpartuban. 15x23 cm
1799346
10027
328
Berény jelzéssel: Szódás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm
1812273
10028
328
Berény jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, felcsavarva, 58×42 cm
1750670
10029
328
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 12x16 cm
1799345
10030
328
2200
Blahos Rudolf (1917-1986): Tisza-part, rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39 cm
543323
10031
328
Blahos Rudolf (1917-1986): Hajnalodik, akvarell, papír, jelzett, 35×22 cm
1784890
10032
328
BM jelzéssel: Portré rajzok (4db). Ceruza, papír, 29×20 cm 1721754
10033
328
1827064
10034
328
Bognár Árpád (1931-2004): Öregség, rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 17,5×29 cm
1806809
10035
328
Boldizsár István (1897-1984): Gyermekkori emlék, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×33,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF