Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 294

Benedek György (1934- ): Tó, éjjel Olaj, karton, jelzett 30x39 cm
10024.

Rufpreis:
12 000 HUF

Berda Ernő (1914-1961): Mészárlás, linó, papír, jelzett a linón, 21×26 cm
10025.

Rufpreis:
2 400 HUF

K. Bereczky Ildikó (1953-): Ki vagyok én? Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 7/50. Kissé hullámos paszpartuban. 15x23 cm
10026.

Rufpreis:
1 200 HUF

Berény jelzéssel: Szódás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm
10027.

Rufpreis:
8 000 HUF

Berény jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, felcsavarva, 58×42 cm
10028.

Rufpreis:
1 600 HUF

Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 12x16 cm
10029.

Rufpreis:
3 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Tisza-part, rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39 cm
10030.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Blahos Rudolf (1917-1986): Hajnalodik, akvarell, papír, jelzett, 35×22 cm
10031.

Rufpreis:
6 000 HUF

BM jelzéssel: Portré rajzok (4db). Ceruza, papír, 29×20 cm
10032.

Rufpreis:
1 000 HUF

10033.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bognár Árpád (1931-2004): Öregség, rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 17,5×29 cm
10034.

Rufpreis:
5 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Gyermekkori emlék, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×33,5 cm
10035.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF