Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1813318
10096
328
Ilosvai jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, sérült, 50×34 cm
1751842
10097
328
24000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar a Dunán (Margit-híd, Budapest), 1947. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×44 cm
1762315
10098
328
Iván Szilárd (1912-1988): Erdő részlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×28 cm
1830017
10099
328
22000
Iványi jelzéssel :Virágcsendélet. Olaj, vászon, 80×60 cm 1814208
10100
328
Jándi jelzéssel: Orgia. pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×53 cm
1832382
10101
328
Jándi jelzéssel: Park részlet. Pasztell, papír, 28×40 cm 1819726
10102
328
Józsa János (1936-2016): Virágcsendélet. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 53×38 cm 1752923
10103
328
30000
Kalcsó József (1952-): Ketten. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
1829359
10104
328
Kapicz Margit (1921-1995): Fűzfa. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×47 cm
1829351
10105
328
Kapicz Margit (1921-1995): Öreg diófa. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×47 cm
1815043
10106
328
Kass János (1927-2010): Hermann Boerhaave rézkarc-papír, kis szériás emléklapon 15x21 cm
1832341
10107
328
Kató jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, 30×43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF