https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 280

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Sas Péter: A kolozsvári ferences templom. Az előszót írta P. Benedek András Domokos provinciális. Kolozsvár, 1999, Szent István királyról elnevezett Erdélyi Ferences Rendtartomány, Gloria Nyomda-ny., 229+3 p.+12 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
15132.

Sas Péter: A kolozsvári ferences templom. Az előszót írta P. Benedek András Domokos provinciális. Kolozsvár, 1999, Szent István királyról elnevezett Erdélyi Ferences Rendtartomány, Gloria Nyomda-ny., 229+3 p.+12 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fiar Sándor - Nagy Balázs: Olvadó jövő. Magyar expedíció az Antarktiszon.Bp., 2004, General Press. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15133.

Fiar Sándor - Nagy Balázs: Olvadó jövő. Magyar expedíció az Antarktiszon.Bp., 2004, General Press. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Archívum 8. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1979. Készült 1000 példányban!  Benne Sugár István: Az egri filmszínházak története 1900-1948.  Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15134.

Archívum 8. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1979. Készült 1000 példányban! Benne Sugár István: Az egri filmszínházak története 1900-1948. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bél Mátyás: Heves megye ismertetése 1730-1735. Matthias Bel: Notitia Comitatus Hevesiensis 1730-1735. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 8. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 229 p.+2 térkép. Kiadói papírkötés, magyar és latin nyelven. Megjelent 1000 példányban.
1
15135.

Bél Mátyás: Heves megye ismertetése 1730-1735. Matthias Bel: Notitia Comitatus Hevesiensis 1730-1735. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 8. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 229 p.+2 térkép. Kiadói papírkötés, magyar és latin nyelven. Megjelent 1000 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. 'S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language.
1
15136.

A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. 'S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Szerk.: Dr. Czoma László. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nylon-kötés, kiadói papírbosítóval. Megjelent 2500 példányban.
1
15137.

Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Szerk.: Dr. Czoma László. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nylon-kötés, kiadói papírbosítóval. Megjelent 2500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
15138.

Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.
1
15139.

Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karsztvízvédelem a Közép-Dunantúlon. Szimpóziumi és kiegészítő anyagok. Szerk.: Dr. Nagy Zsigmond. Hévízi Könyvtár 12. Hévíz-Zalaegerszeg, 2000, Hévízi Tóvédő Egyesület-Magyar Olajipari Múzeum. Kiadói kemény-kötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
1
15140.

Karsztvízvédelem a Közép-Dunantúlon. Szimpóziumi és kiegészítő anyagok. Szerk.: Dr. Nagy Zsigmond. Hévízi Könyvtár 12. Hévíz-Zalaegerszeg, 2000, Hévízi Tóvédő Egyesület-Magyar Olajipari Múzeum. Kiadói kemény-kötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erky-Nagy Tibor: Dombóvár tegnap és tegnapelőtt. hn., 2006, Szerzői kiadás, (Szekszárdi Nyomda Kft.-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva.
1
15141.

Erky-Nagy Tibor: Dombóvár tegnap és tegnapelőtt. hn., 2006, Szerzői kiadás, (Szekszárdi Nyomda Kft.-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság, 278 p + VIII t. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban.
1
15142.

Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság, 278 p + VIII t. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, az egészvászon-kötés kopottas, dohos.
1
15143.

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, az egészvászon-kötés kopottas, dohos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse