Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 280

Szepes (Schütz) Béla: Hatvan hevesmegyei község története. Hatvan, [1994], Heves Megyei Múzeumi Szervezet Hatvany Lajos Múzeum, Nagy-Gáspár Kft-ny., 181+2 p.+8 t.(Közte egy kihajtható.) Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
15156.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Vas vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15157.

Rufpreis:
4 000 HUF

Főnix. A hamvaiból újjáépült város 1917-1992. Összeáll.: Nagy Lajos. Gyöngyös, 1992, Magyar Képek. Papírkötésben, jó állapotban.
15158.

Rufpreis:
1 400 HUF

15159.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15160.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Duna Passautól a Fekete tengerig.  hn., 1913, Első Cs. Kir. Szab. Dunagőzhajózási Társaság, 158 p. Papírkötés, a borítója hiányzik, foltos.
15161.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Nyisztor Zoltán: Mandarinok, kulik és misszionáriusok. Bp., 1937, Szent-István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban.
15162.

Rufpreis:
1 200 HUF

Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp,1936, Grill Károly. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban. Első kiadás.
15163.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

15164.

Rufpreis:
10 000 HUF

Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für reisende. Leipzig,1913, Karl Baedeker, XL+16+588 p. 29. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kis sérülésessel a gerincén, térképekkel illusztrálva, német nyelven, jó állapotban./ Linen binding, in German. Twenty-nine edition, with little damaged on the spine, in good condition.
15165.

Rufpreis:
12 000 HUF

15166.

Rufpreis:
12 000 HUF

15167.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF