Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1236495
15180
318
Books: Travelling, Local History
1706277
15181
318
1706290
15182
318
1706303
15183
318
A francia Riviera. Szerk.: Balassa Emil. Lloyd utikönyvek. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata, (Fővárosi Nyomda Rt.), 192 p. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó, foltos borítóval. 1711968
15184
318
2200
Trautz, F. M.: Japan, Korea und Formosa. Landschaft, Baukunst, Volksleben. Orbis Terrarum. Berlin, 1930, Atlantis. Fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászonkötésben, német nyelven, több nyelvű képfeliratokkal, jó állapotban. 1706717
15185
318
1706728
15186
318
1712236
15187
318
1706217
15188
318
Hajdúsámson. Szerk.: Gazdag István. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés.
1712231
15189
318
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval
1706246
15190
318
Jávorka Péter: Gödöllői és környéke. Pestmegyei tájak 3. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
1706249
15191
318
Huba László: Vác és környéke. Pestmegyei tájak 1. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF