Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság. Kiadói papírkötés, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban.
Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Ötödik körzet. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
Karl Baedeker: Belgien und Holland nebst Luxemburg. Leipzig, 1914, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, kihajtható térképmelléklettel, festett lapélek, kopottas állapotban.
Elek Péter et al.: Elsüllyedt falu a Dunántúlon. Kemse község élete. Bp., 1936, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. Sérült, elváló papírkötésben.
Cholnoky Jenő: A Föld titkai II-V. köteteinek 6-24. füzetei. II. A jégvilág. A sarkkutatások története. III. Az ember drámája. IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. V. A tenger. Bp., 1930-31, Singer és Wolfner. Kiadói papírborítókban, kiadói aranyozott egészvászon mappákban, a papírborítók szélei kissé szakadozottak, kettő füzet papírborítóján kisebb sérüléssel. A füzetek felvágatlanok.
Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kissé kopottas címkével, az elülső szennylapon beragasztott népviseletes nyomtatvánnyal, ex-libris-szel. Jó állapotban.
Sas Péter: A kolozsvári Szent Mihály templom. Az előszót írta Czirják Árpád érseki helynök-plébános. Kolozsvár, 1998, Gloria Kiadó, Gloria Nyomda-ny.,128 p.+ 4 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.