101 kép a régi Pest-Budáról. Összeállította és a kísérő szövegeket írta: Rexa Dezső. Bp.,1959, Magyar Helikon. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban.
Pápa város egyetemes leírása. Összeállította: Kapossy Lucián. Pápa, 1989, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papírborítóval. Megjelent 2000 példányban. Reprint kiadás.