Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 178

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "KÉVE Művészegyesület" jelzetlen Br emlékérem. "A KULTURÁÉRT ÉS A HAZÁÉRT / A KÉVE 1914" (82mm) T:2,2- ph., ü.
30717.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik témájú kétoldalas Br plakett (80mm) T:2- patina
30718.

Rufpreis:
3 000 HUF

1846. "Felső-Eöri Pyrker János László egri főegyházmegye érsekének pappá avatásának 50. évfordulója" Br emlékérem. "IOANNI LADISLAO PYRKER PATRIAR ARCHI-EPPO AGRIENSI - K. LANGE / SACERDOTII IVBILAEVM VIII DEC MDCCCXLVI CELEBRANTI - METR CAPIT AGRIENSE D D" Szign.: Konrad Lange (57,81g/46mm) T:2 ph., ü. / Hungary 1846. "50th Anniversary of the ordination of Archbishop Johann Ladislaus Pyrker" Br commemorative medallion. Sign.: Konrad Lange (57,81g/46mm) C:XF edge error, ding
30719.

Rufpreis:
10 000 HUF

1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke" fém emlékérem füllel. Szign.:K.S. (32mm) T:2,2- ph.
30720.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1880. "Az Aradi I. Átalános Ipartársulat Kiállitása - Emlék érem" fém emlékérem (50mm) T:2 ph., patina
30721.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

1887. "Kolozsvár / Hódolat a magyar királynak" Br emlékérem füllel (32mm) T:2 ph., karc
30722.

Rufpreis:
1 000 HUF

1896. "Jubileumi emlékérem" Br emlékérem füllel. "MAGYARORSZÁG EZER ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE / ISTEN ÁLDD MEG A MAGYART" (28mm) T:2 kis ph.
30723.

Rufpreis:
1 600 HUF

1896. "Lovag Taussig Tódor az A.V.T. elnöke látogatása emlékére - 1896. október 1-én" öntött, bronzozott kétoldalas fém plakett (95,5mm) T:2,2-
30724.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

1897. "II Vilmos - I. Ferencz József" fém emlékérem füllel. "EMLÉKÜL Ő FELSÉGEIK A MAGYAR KIRÁLY ÉS A NÉMET CSÁSZÁR JELENLÉTÉNEK A TATAI ŐSZI GYAKORLATOKNÁL 1897. ÉVI SZEPTEMBER HÓBAN" (29mm) T:2
30725.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
10

1906. "Ricordo Esposizione Internazionale - Milano / Tóth Angélának emlékül" Al zseton (32mm) T:2
30726.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1920-1930. "A Budapesti Ágostoni Evangélikus Főgimnázium 100 éves fennállásának emlékére" egyoldalas Br plakett, peremen "LUDVIGE. BUDAPEST" beütéssel (51mm) T:1- kis patina
30727.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1925. "Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme" Br emlékérem (35,5mm) T:1-,2
30728.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF