Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 178
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1632845
30765
305
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1992. "1956-os forradalom" Br emlékérem (42,5mm) + 1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 1628328
30766
305
Numismatik
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP 1644037
30767
305
Numismatik
1994. "Szengáli Károly Jutalomérem / Magyar Numizmatikai Társulat 1901" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban, hátoldalán névre szóló gravírozás. Szign.: Vay (93mm) T:1- 1626808
30768
305
36000
Numismatik
1996. "50 éves a forint" 3db-os emlékérem szett eredeti, kék bársony bélésű dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal: "1946. 10Ft" Ag bankjegy veret (47,59g/0.999/80x37,5mm) + "1946. 100Ft" Ag bankjegy veret (47,83g/0.999/80x37,5mm) + "50 éves a forint / 1946. augusztus 1. - 1996" Ag emlékérem (31,52g/0.999/42,5mm) T:2 (BU,PP) ujjlenyomat, patina Hungary 1996. "50th Anniversary of Forint" 3pcs of commemorative medallions in original case, with numbered certificate: "1946. 10 Forint" Ag banknote plaque (47,59g/0.999/80x37,5mm) + "1946. 100 Forint" Ag banknote plaque (47,83g/0.999/80x37,5mm) + "50th Anniversary of Forint" Ag medallion (31,52g/0.999/42,5mm) C:XF (BU,PP) fingerprint, patina
1568090
30769
305
500
Numismatik
1997. "Somogy megye / Somogy megye Közgyűlése" ezüstözött fém emlékérem, dísztokban, ajándékozói irattal (42,5mm) T:2(PP)
1554763
30770
305
500
Numismatik
1999. "Magyar Műszaki Kontingens - SFOR - 1998-1999 / Pustara Okucani tábor" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:2
1647040
30771
305
Numismatik
2004. "9th Congress of the IFSSH, Budapest (A Kézsebészeti Társaságok Nemzetközi Szövetségének 9. Kongresszusa, Budapest)" jelzett Hollóházi porcelán plakett, hátoldalán számozott (479.), eredeti tokban (87,5mm) T:1,1-
1647903
30772
305
Numismatik
2005. "Kölcsey Ferenc Díj 1790-1838 / Belváros-Lipótváros Közművelődéséért" kétoldalas Br plakett, adományozói táblácskával eredeti tokban (113mm) T:1- 1301124
30773
305
Numismatik
2005. "15 éves a Budapesti Árutőzsde" Br emlékérem tokban (58mm) T:1-
1644477
30774
305
Numismatik
DN "Hajdú-Bihar Megye Önkormányzata / Emlékérem" aranyozott fém emlékérem, sérült tokban (65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karcok
1641154
30775
305
Numismatik
DN "Szent László" fém emlékérem (40mm) T:2,2- karc 1644387
30776
305
Numismatik
DN "Comenius 1592-1670 - Illustris Schola Sáros-Patachina (Sárospatak)" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF