Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 178

1992. "1956-os forradalom" Br emlékérem (42,5mm) + 1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30765.

Rufpreis:
1 400 HUF

1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
30766.

Rufpreis:
5 000 HUF

1994. "Szengáli Károly Jutalomérem / Magyar Numizmatikai Társulat 1901" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban, hátoldalán névre szóló gravírozás. Szign.: Vay (93mm) T:1-
30767.

Rufpreis:
1 000 HUF
27

1996. "50 éves a forint" 3db-os emlékérem szett eredeti, kék bársony bélésű dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal: "1946. 10Ft" Ag bankjegy veret (47,59g/0.999/80x37,5mm) + "1946. 100Ft" Ag bankjegy veret (47,83g/0.999/80x37,5mm) + "50 éves a forint / 1946. augusztus 1. - 1996" Ag emlékérem (31,52g/0.999/42,5mm) T:2 (BU,PP) ujjlenyomat, patina Hungary 1996. "50th Anniversary of Forint" 3pcs of commemorative medallions in original case, with numbered certificate: "1946. 10 Forint" Ag banknote plaque (47,59g/0.999/80x37,5mm) + "1946. 100 Forint" Ag banknote plaque (47,83g/0.999/80x37,5mm) + "50th Anniversary of Forint" Ag medallion (31,52g/0.999/42,5mm) C:XF (BU,PP) fingerprint, patina
30768.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

1997. "Somogy megye / Somogy megye Közgyűlése" ezüstözött fém emlékérem, dísztokban, ajándékozói irattal (42,5mm) T:2(PP)
30769.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1999. "Magyar Műszaki Kontingens - SFOR - 1998-1999 / Pustara Okucani tábor" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:2
30770.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

2004. "9th Congress of the IFSSH, Budapest (A Kézsebészeti Társaságok Nemzetközi Szövetségének 9. Kongresszusa, Budapest)" jelzett Hollóházi porcelán plakett, hátoldalán számozott (479.), eredeti tokban (87,5mm) T:1,1-
30771.

Rufpreis:
1 000 HUF

2005. "Kölcsey Ferenc Díj 1790-1838 / Belváros-Lipótváros Közművelődéséért" kétoldalas Br plakett, adományozói táblácskával eredeti tokban (113mm) T:1-
30772.

Rufpreis:
2 000 HUF

2005. "15 éves a Budapesti Árutőzsde" Br emlékérem tokban (58mm) T:1-
30773.

Rufpreis:
800 HUF

DN "Hajdú-Bihar Megye Önkormányzata / Emlékérem" aranyozott fém emlékérem, sérült tokban (65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karcok
30774.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Szent László" fém emlékérem (40mm) T:2,2- karc
30775.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Comenius 1592-1670 - Illustris Schola Sáros-Patachina (Sárospatak)" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2
30776.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF