Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 178

Anton Scharff (1845-1930) 1877. "Martin Ritter von Cassian a DDSG igazgatója / 25 éves szolgálati évforduló - Az alkalmazottak és tisztek" német nyelvű Br emlékérem (64mm) T:2-,3 patina, durva ph.  Austro-Hungarian Empire 1877. "Martin Ritter von Cassian Director der I. K.K. Priv. Donau - Dampfschiffahrts - Gesellschaft" German language Br commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (64mm) C:VF,F patina, strong edge error
30705.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Soltra Elemér (1922-2013) 1986. "XII. század Angyal - Pécsi Románkori Kőtár" Br plakett, cizelállatlan (91mm) T:2 patina
30706.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soltra E. Tamás (1955-) 1986. "X. Művésztelep Kőszeg 1986" Br emlékérem, cizelállatlan (76mm) T:2 peremen kis anyagfelesleg
30707.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schwartz István (1851-1924) DN "Allegro" Br plakett, "Állami Pénzverő - Budapest" műanyag tokban (79x80mm) T:2
30708.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Br emlékérem  T:2
30709.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szomor László (1908-1980) 1939. "Fischer Béla / Baranya Vármegyei Gyümölcstermelők Egyesülete - A gyümölcs termesztés fejlesztése terén elért kiváló eredményért" Br plakett, eredeti tokban (100mm) T:2 rep.
30710.

Rufpreis:
1 000 HUF

Telcs Ede (1872-1948) 1924. "NIL SINE MAGNO VITA LABORE DEDIT MORTALIBUS" Br plakett, eredeti tokban (60x69mm) T:2
30711.

Rufpreis:
1 400 HUF
25

Tóth Sándor (1933-) 1982. "Bocskai István / MÉE Hajdú-Bihar Megye" Br emlékérem (42,5mm) T:2
30712.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1995. "Nagykállói Magy. Kir. Országos Tébolyda 1895-1995" aranyozott Br piefort emlékérem (65mm/) T:PP felületi karc
30713.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) DN "Szabolcs-Szatmár Megye Tanácsa társadalmi munkáért" Br emlékplakett (78mm) T:2
30714.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tóth Sándor (1933-) DN "Hajdúböszörmény Városért" Br emlékplakett dísztokban (100mm) T:2
30715.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) DN "Iskolánkért" Br emlékplakett (122mm) T:2
30716.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF