Tétel

Rufpreis:

3 400 HUF

Beschreibung:

Anton Scharff (1845-1930) 1877. "Martin Ritter von Cassian a DDSG igazgatója / 25 éves szolgálati évforduló - Az alkalmazottak és tisztek" német nyelvű Br emlékérem (64mm) T:2-,3 patina, durva ph. Austro-Hungarian Empire 1877. "Martin Ritter von Cassian Director der I. K.K. Priv. Donau - Dampfschiffahrts - Gesellschaft" German language Br commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (64mm) C:VF,F patina, strong edge error

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg