Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 62

Dr. Felkai Péter: Utazásorvostani ismeretek gyógyszerészeknek. A gyógyszerészek szerepe az utazási tanácsadásban. Bp., 2009, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés.
15581.

Rufpreis:
1 200 HUF

15582.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

J. Bauer, V. Bouska, F. Tvrz: Drágakőkalauz. Fordította Oberfrank Ferenc. Bp., 1989, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15583.

Rufpreis:
1 200 HUF

15584.

Rufpreis:
1 600 HUF

15585.

Rufpreis:
1 600 HUF

15586.

Rufpreis:
1 000 HUF

15587.

Rufpreis:
1 600 HUF

15588.

Rufpreis:
2 000 HUF

15589.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Szabó Imre: Az első segítségnyujtás vezérfonala. Bp., 1943, Budapesti Öntkéntes Mentő Egyesület. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
15590.

Rufpreis:
1 200 HUF

A csillagos ég térképe. Az 1950-es Aequinoctiumra összeállította prof. dr. Otto Kohl és Gerhard Felsmann. Bp.-Berlin, 1957, Akadémiai Kiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15591.

Rufpreis:
800 HUF

Freud, Sigmund: Az álomról. Második kiadás. Bp., 1919, Dick Manó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15592.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF