Dr. Felkai Péter: Utazásorvostani ismeretek gyógyszerészeknek. A gyógyszerészek szerepe az utazási tanácsadásban. Bp., 2009, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés.
Jean FInot: A fajok problémája. Szociológiai Könyvtár. Fordította Dr. Zalai Béla. Bp., 1909, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás 1-3. 1. köt. (Bupest., 1959, Medicina, hatodik, teljesen átdolg. kiadás); 2. köt. (Budapest, 1959, Medicina Könyvkiadó, második, átdolgozott kiadás); 3. köt. (Budapest., 1960, Medicina, második, bővített átdolgozott kiadás). Kissé kopott vászonkötésben, 904+872+928 p.
cca 1955-1979 Különlenyomatok gyűjteménye különféle orvosi szakfolyóiratokból (Kísérletes orvostudomány, Gyermekgyógyászat, Acta Chirurgica, Magyar Sebészet, Orvosi Hetilap...stb.), kb. 60-70 db., félvászon mappában egybekötve, magyar, német, angol nyelven, jó állapotban.
Dr. Szabó Imre: Az első segítségnyujtás vezérfonala. Bp., 1943, Budapesti Öntkéntes Mentő Egyesület. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
A csillagos ég térképe. Az 1950-es Aequinoctiumra összeállította prof. dr. Otto Kohl és Gerhard Felsmann. Bp.-Berlin, 1957, Akadémiai Kiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.