Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 62

Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I. kötet. Fordították Török Aurél, Entz Géza. Bp., 1884, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, szövegközti ábrákkal.
15569.

Rufpreis:
2 000 HUF

15570.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Török Tibor: Fém-ötvözetek színképelemzése. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai V. 50. füzet. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda, 74 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel.
15571.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lázár Kálmán, Kriesch János: Hasznos és kártékönyv állatainkról. I-II. kötet. I. kötet: Emlősök, madarak, hüllők. II. kötet: Halak. Bp., 1988, ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint.
15572.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörös lista. A hazai Laitaicum védett és veszélyeztetett edényes növényfajai. Összeállították: Frank Norbert, Király Gergely, Tímár GÁbor. Sopron, 1998, Soproni Műhely. Kiadói papírkötés.
15573.

Rufpreis:
1 200 HUF

15574.

Rufpreis:
1 800 HUF

Batiz Zoltánné, Tokodi András: Geodézia. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1999. Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15575.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Mócsy János: Állatorvosi klinikai diagnosztika. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15576.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15577.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15578.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

A tartós stressz szerepe a betegségek kialakulásában. A multidiszciplináris endokrinológia helye a megelőzésben és a gyógyításban. Szerk.: Dr. Molnár Ildikó. Debrecen, 2008, Dr. Kenézy Gyula Kórház 3. sz. Belgyógyászat Alapítványa. Kiadói papírkötés.
15579.

Rufpreis:
800 HUF

Ujabb gyógyszerek inventáriuma. Összeállította: Dr Schulhof Vilmos. Bp., é.n., "Petőfi" Ujság-, Könyvkiadó-, és Hirdetési Vállalat, XXVIII+200+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, korabeli reklámokkal. A jegyzéket 1905. november 1.-én zárták le.
15580.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF