Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 62

15557.

Rufpreis:
6 000 HUF

15558.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

15559.

Rufpreis:
3 000 HUF

Flammarion Kamill: A világ vége. Fordította Feleki József. Bp., 1900, Kostyál Jenő. Korabeli félvászon-kötés. Jó állapotban.
15560.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15561.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15562.

Rufpreis:
4 000 HUF

15563.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pantó Dezső: A dunai aranymosás kérdése. Die Frage der Goldwäscherei and der Donau. Bp., 1935, Mérnökök Nyomdája-ny. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a könyv gerince elvált a borítótól, a kötés fűzése sérült, laza, magyar és német nyelven. Különlenyomat a Földtani Közlöny LXV. 7-9. füzeteiből./ Paperbinding, damaged, in poor condition, in Hungarian and German language.
15564.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Dr. Kelen Béla: Gyógyítás röntgen-, rádium- és ibolyántúli sugarakkal. Népszerű természettudományi könyvtár 4. Bp., 1923, Kir. Magyar. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés.
15565.

Rufpreis:
1 800 HUF

15566.

Rufpreis:
1 200 HUF

15567.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, természetvédelem témában, 2 db:  Dr. Pájer József: Természetvédelem az ezredfordulón.  Mezőgazdaság a természetvédelem szolgálatában. Szerk.: Hartman Mátyás. Bp., 2002, Szaktudás Kiadó Ház. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés.
15568.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF