3 db ásványokról szóló könyv: Koch Sándor: Könyv a kövekről. Bp., 1957, Bibliotheca Kiadó. Papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. Dr. Rudolf Börner: Was ist das für ein Stein? Stuttgart, 1941. Franchische Verlagshandlung. Német nyelven, papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. P. G. Read: Dictionary of Gemmology. Leningrád, 1986. Butterworth and Co. Kiadói kartonált papírkötésben.
Ifj. Pataki Mihály: Csodagyógyszerek. Szerk.: Dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1946, Slyvester Rt. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel, borítóval, de belül jó állapotban.
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
A jó egészség megtartásának módjáról. Szemelvények Mátyus István Diaetetica valamint Ó és Új Diaetetica című műveiből. Magyar Hírmondó. Bp.,1989, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.