Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

Edward Crankshaw: Khrushchev Remembers. Fordította Strobe Talbott.(Hruscsov hivatali működésének története.) London, 1971, Andre Deutsch. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven, kisebb hiánnyal a védőlapon. / Linenbinding, in english language.
14750.

Rufpreis:
1 200 HUF

Soren Kierkegaard: Vagy-vagy. Budapest, 1978, Gondolat. Fordította és a jegyzeteket összeállította Dáni Tivadar. Etikai gondolkodók. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
14751.

Rufpreis:
1 200 HUF

Közgazdasági Lexikon I-III. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898-1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói dúsan aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, megviselt állapotban. A borítók kissé kopottasak, az I. kötet borítója foltos, a III. kötet gerincéről elvált a borító, a kötése sérült, foltos.
14752.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Szabó László: Hűlő árnyékban. Bern, 1982, Európai Prostestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
14753.

Rufpreis:
800 HUF

Max Weber: Gazdaságtörténet. Válogatott tanulmányok. Budapest, 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, a 13-14. p. ceruzás aláhúzásokkal. Jó állapotban.
14754.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-III. Budapest, 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, megviselt állapotban, a papírborítók szakadozottak és foltosak, a III. kötet papírborítója hiányos, a félvászon borítók kissé kopottasak, az I. kötet kötése sérült, a könyv gerince elvált a borítótól, de egyben van. Első kiadás.
14755.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szépfalusi István: Pótszigorlat. 1955,1983. Bécs, 1984, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
14756.

Rufpreis:
1 000 HUF

14757.

Rufpreis:
6 000 HUF

Végh György: Auguste Corbeille Csudálatos Kalandjai. Budapest, 1942, Antiqua nyomda, 131 p. Kiadói foltos papírkötés. A szerző dedikációjával.
14758.

Rufpreis:
2 000 HUF

Scott Walter: Ivanhoe 6. Scott Walter románjai 6. Pest, 1829, Wigand Ottó. Korabeli egészvászon kötés, megviselt állapotú, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Töredék kötet, csak 6. kötet. Első magyar kiadás.
14759.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jócsik Lajos: Magyar szabadság, világszabadság. Kolozsvár, 1945, Móricz Zsigmond Kollégium. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban.
14760.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Három játék. Budapest, 1941, Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, amelyet Toncz Tibor tervezett. A kötet a Kolozsvárott kiadott első kiadással egy évben jelent meg.
14761.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF