Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 516
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1462930
14580
283
Altay Margit: Lili baba és Teddy, Pajtás és a karácsonyi angyalkák. Illusztrálta Benedek Kata. Bp., é.n, Palladis. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állaptban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, Altay Margit Ex Libris-szével. 1462673
14581
283
Vég István (szerk.): Az erényöv. Magyar Elzevirek. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kissé viseltes papírkötésben.
1462739
14582
283
A kínai nevek és szavak magyar átírása. Összeállította Csongor Barnabás és Ferenczy Mária. Bp., 1993, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1461230
14583
283
1468398
14584
283
Kondor Béla: Boldogságtöredék. Versek és rajzok. Bp., 1971, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Ébredő Afrika. Néger költők antológiája. Szerk.: Bella György. Bp., 1961, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1469073
14585
283
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Jubileumi ajándék kiadás. [Bp.], [1930], Pesti Napló. Kopott vászonkötésben.
1468816
14586
283
Békés István: Magyar ponyva pitaval. A XVIII. század végétől a XX. század kezdetéig. Bp., 1966, Minerva. Vászonkötésben, jó állapotban. 1465988
14587
283
4 db bridzs témájú könyv: Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája; Widder Lajos: Versenybridzs; Zánkay Péter: Bridzs; Zánkay Péter: Bridzsezzünk jobban! Példányonként változó állapotban. 1464774
14588
283
1464749
14589
283
Meyers Konversations-Lexikon. 1. köt. Lipcse - Bécs, é. n., Bibliographisches Institut. Színes illusztrációkkal, térképekkel. Kissé megviselt, díszes bőrkötésben. 1463959
14590
283
2 db mesekönyv: Benedek Elek: Nagy mesekönyv 2. (1995); Benedek Elek: Világszép nádszálkisasszony (é. n.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1463949
14591
283
Lengyel Györgyi: Keresztszemes kézimunkák. Bp., 1981, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF