Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

14568.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tesauro de Requejo reformado, y nuevamente aumentado y corregido por Don Antonio Martin de Heredia. Segunda edicion. Madrid, 1838, Alejandro Gomez. Egészbőr kötés, kopottas állapotban.
14569.

Rufpreis:
800 HUF
15

Gazdasági Kistükör. A falusi ifjúság számára tanuló-, és olvasókönyvül kiadta az Orsz. Magyar Gazdasági Egyesület.  Pest, 1865, Kocsi Sándor. Ötödik, lényegesen javított és bővített kiadás. Átkötött kopottas félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, intézményi bélyegzőkkel Jó állapotban.
14570.

Rufpreis:
3 000 HUF

Salamon Anikó: Gyimesi csángó mondák, ráolvasások, imák. Bp.,1987, Helikon. Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14571.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely Népballadák. Budapest, 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
14572.

Rufpreis:
800 HUF

Anthologia Latina: ed. F. St.J. Thackeray. London, 1865, Bell & Daldy. 386 p. Kiadói aranyozott, kopottas bőrkötésben, a gerincén kis sérüléssel. Néhány lapon ázásnyomok. / Gilt decoration on covers and spine. Raised bands on spine with a minor injury. Minor scuffmarks, slight crack on the front hinge, bit tanned pages due humidity.
14573.

Rufpreis:
800 HUF
13

Kós Károly: Budai Nagy Antal. Kolozsvár, 1936, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírborítóban, kissé szakadozott borítóval.
14574.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul Virilio két könyve:  Háború és televízió. Fordította Dr. Ádám Anikó. Bp., 2003, Magus Design Studió. Kiadói papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.  Információs bomba. Fordította Ádám Anikó. Bp., 2002, Magus Design Studió. Kiadói papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
14575.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes sport témájú könyvek: 8 db: Kő András: Papp Laci, Kocsis L. Mihály: Sportpályák Foglyai, Pluhár István-Szepesi György: Szerelmünk a mikrofon, Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság, Fűzesy Zoltán: Ökölország és királyai, Fekete Pál: Orth és társai, Borbély Pál: Erős akarattal, Fekete Pál: Csikar, Bárány István: Szerelmes bajnokok; különféle kiadásban, változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, és intézményi bélyegzővel.
14576.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes sport témájú könyvek: 6 db:  Vándor  Kálmán: Futballvilágbajnokok A-Z-ig. Bp., 1986, Lapkiadó. Kiadói papírkötés.  Elek Ilona, Elek Margit: Így vívtunk mi. Bp, 1968, Sport. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóban, intézményi bélyegzőkkel. Stanley Matthews: Életem a labdarúgás. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.  Fekete Pál: Orth és társai (Orth György - Schlosser Imre - Zsák Károly). Bp., 1963, Sport. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes kopott, firkált borítóval, intézményi bélyegzővel.  Sebes Gusztáv: Örömök és csalódások. Egy sportvezető emlékei. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Vitos György: A Pick Szeged európai kupatörténete. Szeged, 2004, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
14577.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi Sándor vegyes művei 1838-1849. Kiad.: Gyulai Pál. 3. köt. Pest, 1863, Pfeifer Ferdinánd. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
14578.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Carnot, Maurus: Virul még Tirol (Grün im Tirol). Bp., 1922, Élet. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
14579.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF