Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

14919.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sven Schäfer, Jesper Schäfers, Dirk, Waltmann: Technolexikon. Berlin, é.n. ( 1998), Schwarzkopf&Schwarzkopf. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
14920.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Finály Henrik: A latin nyelv szótára. Budapest, 1991, Editio Musica. Kiadói műbőr kötés. Szép állapotban.
14921.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aldous Huxley: Szép új világ. Fordította Szinnai Tivadar. Jó könyvek sorozat. Bp., é.n, Pantheon. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, laza, sérült kötéssel, kissé szakadozott védőlappal, a címlapon ajándékozási sorokkal.
14922.

Rufpreis:
1 000 HUF

Duba Gyula: Aszály. Pozsony-Budapest, 1989, Madách Könyv- és Lapkiadó-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. A szerző által dedikál!
14923.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

14924.

Rufpreis:
3 000 HUF

14925.

Rufpreis:
1 600 HUF

14926.

Rufpreis:
3 000 HUF

14927.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mikszáth Kálmán: Magyarország Lovagvárai, Révai Kiadás, 139 o., fűzött papírkötés, 20x13 cm.  Állapot: A borítója sérült, szakadt, a könyvtest sérült, a lapok szélei ázottak, foltosak.
14928.

Rufpreis:
800 HUF

Rejtő Lexikon. Rejtő Jenő 27 nagyregényének világa 2500 szócikkben. Budapest, 2012, Quattrocento. Kiadói kemény papírkötés. Szép állapotban.
14929.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

14930.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF