Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

14726.

Rufpreis:
800 HUF

Dessewffy Arisztid: Félszázad múltán. É.n., h.n. Félbőr kötés, gerincnél sérült, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
14727.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes szótár tétel, szlovák-magyar kisszótárak, 2 db: T. Göbel Marianne: Szlovák-magyar szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1984, Terra. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Lukács Katalin: Magyar-szlovák szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1988, Terra. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
14728.

Rufpreis:
1 200 HUF

Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1964, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14729.

Rufpreis:
1 000 HUF

Révész Béla: Esztergomi lélek. Bp., 1934, Dante (Az írás mesterei). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14730.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bíró Lajos: Magyar mágia. Bp., é. n., Magyar Ház. Papírkötésben, jó állapotban.
14731.

Rufpreis:
800 HUF

14732.

Rufpreis:
2 000 HUF

Konrád György: A látogató. 1. kiad. Bp., 1969, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14733.

Rufpreis:
1 000 HUF

14734.

Rufpreis:
1 000 HUF

14735.

Rufpreis:
1 200 HUF

14736.

Rufpreis:
8 000 HUF

14737.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF