Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 328

13719.

Rufpreis:
3 000 HUF

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n., Hornyánszky. 1 t. (címkép, hártyapapírral)+132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben. Megviselt állapotban. A borítója kopott, foltos. A 26-31 p. között a lapok kijárnak.
13720.

Rufpreis:
1 200 HUF

13721.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Radó Antal (szerk.): Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel. A borítója kopott, és a lapok foltosak.
13722.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye. Zichy Mihály 40 rajzával. A Pesti Napló ajándéka az 1898. évre. Budapest, 1898, Kosmos Műintézet, XV+77 p. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon kötés, festett lapélekkel. Megviselt állapotban!
13723.

Rufpreis:
2 000 HUF
46

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1899, Pesti Napló, LXXXIII+167 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapélekkel. A borítója kopott, foltos.
13724.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

13725.

Rufpreis:
1 600 HUF

13726.

Rufpreis:
1 200 HUF

13727.

Rufpreis:
2 000 HUF

13728.

Rufpreis:
1 200 HUF

13729.

Rufpreis:
2 000 HUF

13730.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF