Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1899, Pesti Napló, LXXXIII+167 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapélekkel. A borítója kopott, foltos.