Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 328

Weöres Sándor: A teljesség felé. Budapest, é.n., Argentum. Kiadói kemény kötésben fedőborítóval. Magyarul és kínaiul
13707.

Rufpreis:
4 000 HUF

13708.

Rufpreis:
4 000 HUF

Villon balladái Faludy György átköltésében. Budapest, 1946, Officina, 91 p. 12. kiadás. 500 példányban jelent meg. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopottas, picit sérült, a szennylapon ajándékozási sorokkal.
13709.

Rufpreis:
2 000 HUF

13710.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

13711.

Rufpreis:
10 000 HUF

Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái I-XXV. Tejes! Budapest, 1928-1929, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, de nagyrészt jó állapotban.
13712.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herczeg Ferenc munkái I-XXX. Gyűjteményes díszkiadás. Nem teljes! A XIX. kötet (Arianna) kétszer szerepel és a XIII. kötet hiányzik. Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon sorozat-kötésben. Változó, de többnyire jó állapotban.
13713.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rákosi Jenő művei 1-12. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon. Szép állapotban.
13714.

Rufpreis:
5 000 HUF

13715.

Rufpreis:
4 000 HUF

Munkácsy Mihály képei. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13716.

Rufpreis:
1 000 HUF

13717.

Rufpreis:
3 000 HUF

13718.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF